Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki

Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki - Marcin Jakimowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Jakimowicz
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki.pdf
ISBN
1667932685570

OPIS

(wstaw swoje imię) , dlaczego wciąż stawiasz Mi granice?BÓGJak poruszyć niebo?Czyli 44 wskazówki, co robić, kiedy nie słyszymy odpowiedzi Boga.Marcin Jakimowicz, sam doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary. Aż nastąpił przełom w jego myśleniu o Bogu.Opisuje swoje doświadczenia oraz historie innych ludzi, którzy podobnie jak on na własnej skórze doświadczyli uzdrowienia.Podaje proste wskazówki, jak poradzić sobie z kryzysem wiary i co zrobić, by doświadczyć potężnej siły Miłości.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Jak poruszyć niebo? Czyli 44 wskazówki, co robić, kiedy nie słyszymy odpowiedzi Boga. Marcin Jakimowicz, sam doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary.

Opisuje swoje doświadczenia oraz historie innych ludzi, którzy podobnie jak on na własnej skórze doświadczyli uzdrowienia. Jak poruszyć niebo? Czyli 44 wskazówki, co robić, kiedy nie słyszymy odpowiedzi Boga. To książka, którą się czyta jednym tchem, a kiedy się ją skończy - chce się jeszcze! Autor pisze tu o wzlotach i kryzysach wiary, jakich sam doświadczył.

POWIĄZANE KSIĄŻKI