Zaopiekuj się Fafikiem

Zaopiekuj się Fafikiem - Robert Trojanowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Trojanowski
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się Fafikiem.pdf
ISBN
8900917700159

OPIS

Zaopiekuj się zwierzątkiem.Fafik to sympatyczny psiak, który bardzo potrzebuje przyjaciół. Czy zaopiekujesz się Fafikiem?Zabierz go na spacer, narysuj dla niego obrożę, uczesz jego futerko, podaj wodę, pobaw się z nim i z jego przyjaciółmi.Do zabawy potrzebne Tobie będą: kredki, nożyczki, klej, a także Twoi rówieśnicy.Dużo fantastycznej, kreatywnej zabawy!

Data zakończenia 2019-01-17 - cena 15,25 zł Zaopiekuj się zwierzątkiem. Fafik to sympatyczny psiak, który bardzo potrzebuje przyjaciół.

Fafik to sympatyczny psiak, który bardzo potrzebuje przyjaciół. Czy zaopiekujesz się Fafikiem? Zabierz go na spacer, narysuj dla niego obrożę, uczesz jego futerko, podaj wodę, pobaw się z nim i z jego przyjaciółmi: Kotem Laserem, Ptakiem Ptiką i innymi. Zaopiekuj się Fafikiem Fafik to sympatyczny psiak, który bardzo potrzebuje przyjaciół.

POWIĄZANE KSIĄŻKI