Wrocław. Travelbook. Wydanie 2

Wrocław. Travelbook. Wydanie 2 - Ewa Chopkowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Chopkowicz
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
6055068564173

OPIS

Wrocław to historyczna stolica Śląska, współcześnie przebojem zdobywająca wysokie miejsca w europejskich rankingach miast wartych odwiedzenia i najlepszych miejsc do życia. Tutejszy zespół urbanistyczny obejmujący Ostrów Tumski, Stare i Nowe Miasto oraz wyspy odrzańskie należy do najcenniejszych tego typu zabytkowych kompleksów w Europie. Wrocław to jednocześnie nowoczesny ośrodek biznesowy i akademicki o bogatej kulturze miejskiej, zarówno tej „wysokiej”, jak i alternatywnej, miasto niezliczonych wydarzeń i inicjatyw artystycznych. Zapraszamy do miasta skarbów!Niezliczone zabytkiMiasto wielu kulturTereny zieloneŻywiołowa kultura miejskaMuzea, galerie, wystawyMurale i krasnaleTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Tytuł ... Wrocław to historyczna stolica Śląska, współcześnie przebojem zdobywająca wysokie miejsca w europejskich rankingach miast wartych odwiedzenia i najlepszych miejsc do życia. Tutejszy zesp&o... Wrocław Travelbook - Czyżewska Eliza, Wolski Jakub, Chopkowicz Ewa już od 12,90 zł - od 12,90 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

Wydanie 2 - 7334218505 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-06-06 - cena 20,18 zł Travelbook - Wrocław w.2018 2018 wydanie 2 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI