Sudety. Travelbook. Wydanie 3

Sudety. Travelbook. Wydanie 3 - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,40 MB
NAZWA PLIKU
Sudety. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
3456231056566

OPIS

Sudety to piękne krajobrazowo góry, wręcz wymarzone do długich wędrówek nie tylko ich niezliczonymi grzbietami, ale i wzdłuż krętych dolin i tajemniczo zamglonych torfowisk. Pięknie położone miasteczka szczycą się długą i bogatą historią, stylowymi uzdrowiskami, wytwornymi pałacykami i majestatycznymi ruinami warowni. Sudety zapraszają również pod ziemię – do dawnych kopalni, poniemieckich bunkrów, sztolni i lochów, w których wciąż mogą się kryć dawno zapomniane skarby.Pałace i średniowieczne zamkiUzdrowiska i kurortyObiekty militarneZabytki techniki i przemysłuGóry, skalne labirynty i jaskinieParki narodowe i krajobrazowe

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Wydanie 1 (E-book) - Ceny już od 13,70 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 3 sklepach. Zobacz inne E-literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Sudety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI