Sekrety Łomży i Ostrołęki

Sekrety Łomży i Ostrołęki - Grzegorz Maculewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Maculewicz
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety Łomży i Ostrołęki.pdf
ISBN
4176360671404

OPIS

Gdzie w Łomży bywał Bolesław Leśmian? Co zatopiła największa w dziejach Ostrołęki powódź? Czy rabusie bursztynów z muzeum zostali schwytani? Dokąd prowadziły ślady przerażającego Wampira z Gałkówka?Każde miasto ma swoją oficjalną historię i… tajemnice. Razem z autorami książki – Dorotą Sokołowską i Grzegorzem Maculewiczem – poszukujemy tych ostatnich w pamięci mieszkańców oraz przedwojennej prasie, w spisanych wspomnieniach i na zdjęciach. Jest tu galeria niezwykłych postaci, z których można być dumnym, ale nie brakuje też zbrodniarzy i bandytów…Łomża i Ostrołęka zdradzają swoje sekrety. To niepowtarzalna okazja, by podążyć podziemnymi korytarzami Twierdzy Łomży, wspomnieć Leona Kaliwodę, poznać kulisy powstania w Ostrołęce kinowego filmu, nakręconego przez niemieckich szpiegów, oraz piosenki Hanki Bielickiej My z Łomży.Zatem – czas na odkrywanie tajemnic!

Upominek do każdego zamówienia. Wysyłka nawet tego samego dnia! Informacje o Sekrety Łomży i Ostrołęki - 8223658013 w archiwum Allegro.

Gdzie w Łomży bywał Bolesław Leśmian? Co zatopiła największa w dziejach Ostrołęki powódź? Czy rabusie bursztynów z muzeum zostali schwytani? Dokąd pro, Sekrety Łomży i Ostrołęki, Księgarnia PWN Katowice zaprasza Informacje o Sekrety Łomży i Ostrołęki - 7713521109 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-30 - cena 27,79 zł Sekrety Łomży i Ostrołęki jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Łomża i Ostrołęka zdradzają swoje sekrety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI