Piosenki o miłości oraz inne kłamstwa

Piosenki o miłości oraz inne kłamstwa - Jessica Pennington | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jessica Pennington
WYMIAR
9,82 MB
NAZWA PLIKU
Piosenki o miłości oraz inne kłamstwa.pdf
ISBN
3078044840241

OPIS

Michigan po tragicznych zdarzeniach, które dotknęły jego rodzinę. Jego rodzice zginęli w pożarze, a on cudem uszedł z niego z życiem. Siedząc przy łóżku babci przebywającej w domu opieki, słyszy dziewczynę, która śpiewa i gra na gitarze dla kogoś leżącego na łóżku obok. Chcąc poznać dziewczynę, zgłasza się na casting do zespołu, w którym gra Virginia. Ich znajomość szybko przeradza się we wzajemną fascynację, choć nie do końca szczerą i pełną skrywanych tajemnic. Gdy w miasteczku pojawia się była dziewczyna Cama, Virginia zrywa z chłopakiem.Dwa lata później spotykają się jednak ponownie podczas trasy koncertowej zespołu, którego Vee jest managerką. Czy tym razem uda im się stworzyć relację, jakiej od siebie oczekują? Czy Cam zdobędzie się na odwagę i ujawni swoje bolesne tajemnice? Czy Virginia będzie w stanie ponownie zaufać chłopakowi?

Gatunek: powieść młodzieżowa . ISBN: 978-83-7686-674-1.

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. Piosenki o miłości oraz inne kłamstwa - opis ebooka Cam przyjeżdża do małego miasteczka w Michigan po tragicznych zdarzeniach, które dotknęły jego rodzinę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI