Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje

Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje - Barbara Kwiatkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kwiatkowska
WYMIAR
12,44 MB
NAZWA PLIKU
Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje.pdf
ISBN
7994017306786

OPIS

Znasz już podstawy azjatyckiej pielęgnacji i wiesz, czego potrzebuje twoja skóra? Pora pójść krok dalej! Barbara Kwiatkowska, autorka bestsellera Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku w swojej nowej książce pokaże ci, jak dbać o cerę w zależności od zmieniających się pór roku. Z tej książki dowiesz się:· jak wykorzystać nasz klimat, aby w harmonii z naturą zaspokajać potrzeby swojej skóry· jak chronić swoją skórę przed mrozem i słońcem· kiedy jest najlepszy czas na kuracje odżywcze i nawilżające· jak dostosować pielęgnację skóry do sezonowego rytmu życiaZainspiruj się azjatyckimi rytuałami i dostosuj swój plan pielęgnacji do czterech pór roku.Wykorzystaj potencjał, jaki daje nam nasz klimat i ciesz się piękną cerą przez cały rok.Bo zdrowa, promienna skóra nigdy nie jest dziełem przypadku!

Czy pierwsza publikacja wymagała uzupełnienia? Co znalazłam w najnowszym poradniku pt. "Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. PIELĘGNACJA SKÓRY PRZEZ CZTERY PORY ROKU AZJATYCKIE INSPIRACJE Barbara Kwiatkowska porównanie cen w 13 sklepach, cena już od 24,09 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

Azjatyckie inspiracje'. Mam w posiadaniu pierwszą książkę autorki pod tytułem ‚Skóra. Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI