20 najwspanialszych budowli świata

20 najwspanialszych budowli świata - Bernd Ingmar Gutberlet | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bernd Ingmar Gutberlet
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
20 najwspanialszych budowli świata.pdf
ISBN
9822444418753

OPIS

OD STONEHENGE PO OPERĘ W SYDNEYInformacje o najwspanialszych budowlach świata podane w przystępnej formieWielki Mur Chiński, wykute w skałach miasto Petra, wieża Eiffla, zamek Neuschwanstein i Alhambra – wszystkie te budowle są powszechnie znanymi, nadzwyczajnymi i spektakularnymi cudami świata. Ale kto je wybudował? I w jakim celu? Jaka jest ich historia, a jakie znaczenie? Czy są czymś więcej niż architektoniczną pozostałością po swojej epoce? Bernd Ingmar Gutberlet przedstawia dwadzieścia najważniejszych zachowanych budowli powstałych w różnych momentach ludzkiej historii. W książce zebrał arcydzieła architektury, spośród których użytkownicy internetu ze wszystkich zakątków globu wybrali siedem Nowych Cudów Świata.„Okraszona komentarzami barwna kolekcja o dużej wartości poznawczej i rozrywkowej”. literature.de

20 najwspanialszych budowli świata - Gutberlet Bernd Ingmar. Opis treści.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Od Stonehenge po operę w Sydney. Informacje o najwspanialszych budowlach świata podane w ... EBook 20 najwspanialszych budowli świata / Bernd Ingmar Gutberlet , 34,22 zł, OD STONEHENGE PO OPERĘ W SYDNEY Informacje o najwspanialszych budowlach świata podane w przystępnej formie Wielki Mur E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania 20 najwspanialszych budowli świata, w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! 20 najwspanialszych budowli świata - opis ebooka .

POWIĄZANE KSIĄŻKI