Wspinaczka coacha

Wspinaczka coacha - Aneta Jurewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Jurewicz
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Wspinaczka coacha.pdf
ISBN
6486849284921

OPIS

Wspinaczka coacha – przewodnik dla początkujących coachów jest metaforyczną podróżą „po szlakach” rozwoju kompetencji coachingowych.Autorka prowadzi Czytelnika, posługując się metaforą wspinaczki górskiej, przez kolejne szczeble kariery coacha i doskonalenie jego kluczowych kompetencji – od wyboru szkoły coachingu aż po akredytację. W książce – jak przewodnik po górskich szlakach – pokazuje nam krok po kroku rozwój osobisty coacha, odpowiada na najczęstsze pytania i rozwiewa różne wątpliwości.Oprócz praktycznych i merytorycznych wskazówek, dobrych praktyk i drogowskazów mentora coacha, Czytelnik znajdzie tu wiele metafor, inspiracji, podpowiedzi, myśli, obszarów do wglądu i gotowych narzędzi wspierających rozwój osobisty coacha.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Wspinaczka coacha - przewodnik dla początkujących coachów jest metaforyczną podróżą „po szlakach" rozwoju kompetencji coachingowych.

W książce - jak przewodnik po ... Książka Wspinaczka coacha przewodnik dla początkujących coachów - Jurewicz Aneta Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Sprawdź niskie ceny i kup Wspinaczka coacha przewodnik dla początkujących w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI