Uwodziciel bez szans

Uwodziciel bez szans - Sarah MacLean | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah MacLean
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Uwodziciel bez szans.pdf
ISBN
6815547758665

OPIS

On myśli, że ona chce go usidlić.Ona by go nie chciała, nawet gdyby był ostatnim mężczyzną na świecie.Nieoczekiwana wspólna podróż sprawia, że przeciwieństwa zaczynają się niebezpiecznie przyciągać...Gdy Sophie Talbot publicznie wpycha do sadzawki swego szwagra, który zdradza jej siostrę, odwraca się od niej całe towarzystwo. Jedynym wyjściem jest ucieczka z Londynu. Lecz powóz, do którego Sophie zakrada się w przebraniu, powiezie ją ku kolejnym skandalom...Słynny uwodziciel markiz Eversley zostaje nagle wezwany do rodzinnej posiadłości. Niechętnie opuszcza Londyn i rusza w długą, nudną drogę. Lecz o nudzie nie może być mowy, gdy się okaże, że w jego powozie ukryła się tajemnicza piękna dziewczyna…

Ona nie chce mieć z nim do czynienia. Lecz wspólna podróż sprawi, że pękną bariery, a przeciwieństwa zaczną „Ten romans aż iskrzy od emocji, namiętności, sekretów i wdzięku".

Gdy Sophie Talbot publicz… Informacje o Uwodziciel bez szans - 8741253178 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-21 - cena 23,28 zł Książka Uwodziciel bez szans autorstwa Sarah MacLean ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

POWIĄZANE KSIĄŻKI