Spersonalizowana dieta

Spersonalizowana dieta - Eran Segal | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eran Segal
WYMIAR
4,42 MB
NAZWA PLIKU
Spersonalizowana dieta.pdf
ISBN
2140177304882

OPIS

A gdyby okazało się, że nie istnieje ani jeden produkt spożywczy, który byłby dobry dla wszystkich? Że nie wszyscy tyją od czekolady i nie wszystkim służą świeże warzywa?W znanym na całym świecie Instytucie Badawczym Weizmanna dr Eran Segal i dr Eran Elinav skrupulatnie zbadali, jak działa na nas to, co jemy. Te jedne z największych w historii badań odżywiania i jego wpływu na zdrowie dowiodły jednoznacznie, że nasze reakcje na spożywane jedzenie są indywidualne i niepowtarzalne. Co to oznacza? Że nie ma najlepszej diety na świecie. Za to możesz się przekonać, jaka jest najlepsza dieta dla ciebie!Dwaj znakomici naukowcy i popularyzatorzy wiedzy oferują proste i skuteczne narzędzia do tego, aby każdy z nas mógł sprawdzić, jakie jedzenie nam służy. W przystępny sposób przekazują wyniki wieloletnich badań, które każdemu pomogą odnaleźć się w gąszczu sprzecznych informacji dotyczących tego, co jeść, a czego nie, żeby zrzucić wagę albo przeciwdziałać chorobom przewlekłym.Ta książka fundamentalnie zmieni to, co myślisz o jedzeniu i jego wpływie na dobre samopoczucie. Witaj na drodze do zdrowszego, szczęśliwszego, dłuższego życia!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dieta spersonalizowana oparta jest o indywidualne zapotrzebowanie na proteiny, węglowodany i zdrowe tłuszcze - wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki. Spersonalizowana dieta jest elementem planu żywieniowego, który określa w 100% zapotrzebowanie na kalorie oraz określa dokładnie jakie produkty, w jakich proporcjach powinieneś spożywać, aby osiągnąć zamierzony cel. Dietę przygotowaną personalnie do Twoich potrzeb charakteryzuje przede wszystkim unikatowość. Spersonalizowana dieta, czyli usługa szyta na miarę! 299.00 zł - 719.00 zł Spersonalizowana dieta to usługa szyta na miarę, dzięki której Twoja sylwetka stanie się powodem do dumy, bez przewracania swojego życia do góry nogami! Spersonalizowana dieta ułożona pod Twój cel.

Ponadto warto również przygotować listę przyjmowanych leków i suplementów. Nie tworzymy planów, które są niemożliwe do zrealizowania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI