Robin Graficiarz

Robin Graficiarz - Muriel Zurcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Muriel Zurcher
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Robin Graficiarz.pdf
ISBN
8052566349537

OPIS

Czy najbardziej poszukiwany paryski przestępca może zaprzyjaźnić się z sześcioletnią uciekinierką z domu dziecka? Dziewczynką, której amnezja nieodmiennie myli się z anemią, a wdzięczność z wiecznością. Może, choć nie jest to przyjaźń oczywista. Sam, bohater powieści Muriel Zürcher Robin Graficiarz, nie jest jednak zwykłym przestępcą. Stróżom prawa wymyka się równie zręcznie jak Robin Hood. A jego występki polegają na tym, że na ścianach paryskich kamienic tworzy zachwycające graffiti. Czy Sam odnajdzie Gabrielle, dla której je maluje? Czy z pomocą barwnej grupy paryskich kloszardów i ekscentrycznej szachistki zdoła wywieść w pole policję? Robin Graficiarz to powieść na trudne chwile. Te, w których wątpimy w przyjaźń, miłość i człowieczeństwo. Czy można opowiedzieć taką historię, nie popadając w ckliwość? Muriel Zürcher się to udało.

Banksy używa różnych technik do przekazywania swoich wiadomości, najczęściej ... Robin Graficiarz Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

Może, choć nie jest to przyjaźń oczywista. Sam, bohater powieści Muriel Zürcher Robin Graficiarz, nie ... Robin Graficiarz od Muriel Zürcher, czyli nagradzana, urocza miejska historia o tęsknocie i samotności idealna dla starszych dzieciaków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI