Niezwykłe przygody aniołów

Niezwykłe przygody aniołów - Robert M. Rynkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert M. Rynkowski
WYMIAR
5,84 MB
NAZWA PLIKU
Niezwykłe przygody aniołów.pdf
ISBN
5510337106963

OPIS

Mogłoby się wydawać, że życie uczennicy pierwszych klas szkoły podstawowej to czas beztroski. Nic bardziej mylącego! Karolinka ciągle staje przed wyzwaniami, z którymi nawet dorosłym czasami trudno sobie poradzić. Wchodzi na szczyty gór, odrabia lekcję. Uczy się samodzielnego podróżowania komunikacją miejską. Czasem znajduje się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Na dodatek groźny diabeł Kamil, pragnący zrobić wielką karierę w piekle, nieustanie usiłuje wciągnąć ją w nowe kłopoty. Karolinka w każdej sytuacji może jednak liczyć na swoich rodziców, a przede wszystkim anioła Karolinę, który niewiele ma wspólnego z tzw. cherubinkiem leżącym na chmurze. Taki anioł do zadań specjalnych nie tylko ciągle walczy z diabłami, lecz także wykonuje specjalne misje na ziemi, a nawet bierze udział w bitwach. Czy Karolinka wyjdzie obronną ręką ze wszystkich niebezpieczeństw? Czy aniołowi Karolinie uda się pokonać Kamila? Czy Lucyfer zrealizuje swój plan podboju wszechświata?Niech tych kilkanaście zabawnych, bardzo pouczających, dydaktycznych historii, nie tylko będzie przygodą ale i skłoni do myślenia o tym, co w życiu ważne i o tym, czego nie da się zobaczyć.

Kilkanaście zabawnych, pouczających historii, które skłaniają do myślenia o tym, co w życiu ważne i o tym, czego nie da się zobaczyć. Karolinka, uczennica szkoły podstawowej ciągle staje przed jakimiś wyzwaniami.

30 likes. Kilkanaście zabawnych, bardzo pouczających, dydaktycznych historii, które nie tylko będą przygodą, ale i skłonią do myślenia o tym, co w życiu ważne, i o tym,... Mogłoby się wydawać, że życie uczennicy pierwszych klas szkoły podstawowej to czas beztroski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI