Moja podróż do Rosji

Moja podróż do Rosji - Antoni Słonimski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoni Słonimski
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Moja podróż do Rosji.pdf
ISBN
1692274637093

OPIS

Antoni Słonimski w 1932 roku odbył podróż do ZSRR, której plonem stał się prezentowany tom. O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: Od czasu książki Moja podróż do Rosji jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników. Proszą co pewien czas wszystkich literatów i karmią kawiorem – a ja za karę muszę siedzieć w domu.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Antoni Słonimski w 1932 roku odbył podróż do ZSRR, której plonem stał się prezentowany tom. O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: Od czasu książki "Moja podróż do Rosji" jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników.

O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: Od czasu książki "Moja podróż do Rosji" jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników. Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka Moja podróż do Rosji była dostepna w 14 z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI