Miłość barona

Miłość barona - Grace Burrowes | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grace Burrowes
WYMIAR
10,82 MB
NAZWA PLIKU
Miłość barona.pdf
ISBN
8521053209963

OPIS

Baron Thomas Jennings przybywa do swej nowo nabytej posiadłości i dowiaduje się, że zarządca zniknął bez śladu po szokującym skandalu. Teraz, mimo oburzenia okolicznych mieszkańców, majątkiem zajmuje się jego nieodparcie piękna córka, panna Loris Tanner. Thomas doskonale wie, jak to jest być nieakceptowanym przez otoczenie, a jako człowiek interesu docenia efekty pracy Loris. Pozostawia ją więc na stanowisku, mimo że to typowe męskie zajęcie. Jej czar i uroda także nie są bez znaczenia…Lecz nagle na jego posiadłość spada cała seria tajemniczych, groźnych wypadków. Kto za nimi stoi? I jakiego wyboru dokona Loris, kiedy prawda wyjdzie na jaw?

Choć początkowo pisarka i muzyk chcieli ukryć przed światem swój związek, romantyczny wyjazd nad […] Miłość Barona. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Książka Miłość barona - sprawdź opinie i opis produktu.

Data zakończenia 2018-09-03 - cena 44,96 zł Miłość barona „Zmysłowa namiętność, prawdziwa wielka miłość i prawdziwi, doświadczeni przez los bohaterowie". „ROMANTIC TIMES" Thomas Jennings, baron Sutcliffe, przybywa do swej nowo nabytej posiadłości i dowiaduje się, że zarządca zniknął bez śladu po szokującym skandalu. Miłość barona od Grace Burrowes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI