Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin

Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin - Kaja Nowakowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kaja Nowakowska
WYMIAR
11,66 MB
NAZWA PLIKU
Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin.pdf
ISBN
8421440722759

OPIS

Trzeba być szaleńcem, żeby jeść to, co zerwie się na łące lub w lesie? Wcale nie! Wystarczy chęć odkrywania nowych smaków, korzystanie z rad popartych wiedzą i odrobina kulinarnej fantazji.Kaja Nowakowska i Gosia Ruszkowska, blogerki znane jako Mead Ladies, radzą, jak bezpiecznie znaleźć, zbierać i przyrządzić to, co rośnie wokół nas. Wcale nie musisz mieszkać na wsi, żeby zostać zbieraczem dzikich roślin. Dowiedz się, jak w wielkim mieście zdobyć rośliny wolne od zanieczyszczeń. Poznaj dania z grzybów, korzeni, liści, owoców, nasion i kwiatów.Wiedza tajemna? Szamańskie zwyczaje? Magiczne praktyki? Oczywiście, ale poparte naukową wiedzą!

Dowiedz się, jak w wielkim mieście zdobyć rośliny wolne od zanieczyszczeń. Poznaj dania z grzybów, korzeni, liści ... Wcale nie musisz mieszkać na wsi, żeby zostać zbieraczem dzikich roślin.

Zachwycamy się ich wyglądem, ale czy czasem zastanawiałaś się, ile z tych roślin możesz ... Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin - Nowakowska Kaja - Ruszkowska Małgorzata - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI