Triatlon. Potrójna pasja - od pierwszego treningu do mety

Triatlon. Potrójna pasja - od pierwszego treningu do mety - Łukasz Remisiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Remisiewicz
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Triatlon. Potrójna pasja - od pierwszego treningu do mety.pdf
ISBN
3950099961422

OPIS

TRIATHLONPŁYWANIE * JAZDA NA ROWERZE * BIEGANIENajważniejsze nie jest to, by skończyć, ale żeby mieć odwagę zacząć!Jak zacząć swoją przygodę z triathlonem?Na co należy zwrócić uwagę i jak trenować?W jaki sposób połączyć życie prywatne, pracę i wymagający sport?Jak zaplanować start i co robić podczas zawodów?Triathlon to prawdziwy test hartu ducha i sił. Nie bój się nowego - wyznaczaj cele, przekraczaj granice, bierz życie pełnymi garściami! I pamiętaj - każdy kiedyś zaczynał!A kiedy przekroczysz linię mety, nie zapomnij o uśmiechu dla fotografów!Nazywam się Łukasz Remisiewicz. Opowiem ci, jak z kanapowca z nadwagą stałem się triathlonistą. Zaczynałem od 30-minutowego truchtu, teraz startuję w maratonach i triathlonach na całym świecie. Wszystko to z chęci zmian, a teraz pasji.

Opowiem ci, jak z kanapowca z nadwagą stałem się triathlonistą. Zaczynałem od 30-minutowego truchtu, teraz startuję w maratonach i triathlonach na całym świecie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Triathlon Potrójna pasja Od pierwszego treningu do mety już od 11,07 zł - od 11,07 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI