Nauczyciel tańca

Nauczyciel tańca - Anna Dąbrowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Dąbrowska
WYMIAR
9,30 MB
NAZWA PLIKU
Nauczyciel tańca.pdf
ISBN
1615591709363

OPIS

Byli jak dwa kontrastowe kolory – czerń i biel. Nosili w sobie mrok, lecz wierzyli, że uczucie, które ich połączyło, okaże się silniejsze niż narastające od lat ciemności…To opowieść o chłopaku, który tańczy, by wyrzucić drzemiącą w nim złość, oraz o kobiecie, która skrywa wielką tajemnicę. To także historia jej siostry, cierpiącej na rzadką chorobę, dla której taniec okazuje się wybawieniem. Co się stanie, gdy splotą się losy tej trójki?"Nauczyciel tańca" to powieść, która pokazuje, że miłość może przezwyciężyć wszystko!

Postanawia nie poddać się chorobie i organizuje kurs tańca dla pacjentów sanatorium. Wierzy, że... Nauczyciel tańca to powieść przepełniona uczuciami i emocjami.

Urodziła córkę i otworzyła studio fotograficzne, by po Nauczyciel tańca. Rewolta - opis produktu: Kaja i Dominik, bohaterowie znani czytelniczkom z powieści "Nauczyciel tańca", choć nie wierzyli w bajki, otrzymali od życia swój własny happy end, a ich szczęściem cieszyły się rzesze czytelniczek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI