Za stare grzechy. Cykl Śnieżna Grań. Tom 1

Za stare grzechy. Cykl Śnieżna Grań. Tom 1 - Izabella Frączyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabella Frączyk
WYMIAR
10,9 MB
NAZWA PLIKU
Za stare grzechy. Cykl Śnieżna Grań. Tom 1.pdf
ISBN
3711341790667

OPIS

Pełna humoru i wzruszeń opowieść o miejscu, gdzie mógłbyś być gościem, a najchętniej pozostałbyś na dłużej…Rodzina Stachowiaków od wielu lat zarządza stacją narciarską na Podhalu. Rozległe interesy idą świetnie do chwili rodzinnego nieszczęścia. Rodzina musi stawić czoła nowej rzeczywistości, ponadto każdemu jej członkowi mocno komplikuje się życie osobiste. A wszystko to na tle wymagającego troski biznesu – czyli ukochanego pensjonatu Szarotka i popularnej stacji narciarskiej Śnieżna Grań.Jak od kuchni wygląda prowadzenie dużego pensjonatu? Czy młodym i niedoświadczonym dzieciom powiedzie się kontynuacja interesu rodziców? I czy wśród codziennych obowiązków uda się im zatrzymać, żeby dostrzec to, co naprawdę ważne?Witaj w Śnieżnej Grani! Pozwól sobie na lampkę grzanego wina przy kominku i spotkaj się z bohaterami wciągającej sagi.„Za stare grzechy” to pierwszy tom nowego cyklu Izabelli Frączyk.Izabella Frączyk (ur. 1970) – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała dziesięć książek: "Pokręcone losy Klary" (2010), "Kobiety z odzysku" (2011), "Dziś jak kiedyś" (2013), "Koniec świata" (2014), "Jak u siebie" (2014), "Siostra mojej siostry" (2015) i "Do trzech razy sztuka" (2016), wszystkie ciepło przyjęte przez Czytelniczki. W 2017 roku na rynek trafił trzytomowy cykl Stajnia w Pieńkach.

Cykl: Śnieżna grań (tom 2) Średnia ocen: ... Za stare grzechy śnieżna grań Tom 1 - Izabella Frączyk - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! „Za stare grzechy" to pierwszy tom nowego cyklu Izabelli Frączyk.

Izabella Frączyk. Cykl: Śnieżna grań (tom 2) Średnia ocen: ... Za stare grzechy śnieżna grań Tom 1 - Izabella Frączyk - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI