Strach

Strach - Jozef Karika | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jozef Karika
WYMIAR
3,90 MB
NAZWA PLIKU
Strach.pdf
ISBN
3346751757664

OPIS

Mistyczny thriller przesiąknięty strachem. Po rozpadzie kilkuletniego związku Jożo Karsky powraca do rodzinnego Rużomberka. Tam czeka na niego puste mieszkanie rodziców, najmroźniejsza od kilku dziesięcioleci zima i podnóże góry skrywającej mroczną tajemnicę.Wkrótce w sąsiedztwie zaczynają znikać dzieci. Jozef Karika ? autor thrillerów, horrorów i powieści sensacyjnych, laureat wielu nagród literackich, jeden z najpopularniejszych pisarzy słowackich. Zdobywca najbardziej prestiżowej nagrody literackiej na Słowacji - Anasoft Litera w kategorii nagroda czytelników (2017).

Nie ma znaczenia, czy niebezpieczeństwo jest prawdziwe, czy my tylko wierzymy w to niebezpieczeństwo (a realnie go nie ma). To system alarmowy organizmu, który pozwolił nam przetrwać. Uczucie strachu.

Przeczytaj recenzję Strach, który powraca. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Cywilizacja strachu, czyli Nowe Średniowiecze 467 Mariusz Sztuka Społeczne doświadczenie strachu przed przestępczością.

POWIĄZANE KSIĄŻKI