Osobliwy dom pani Peregrine (książka audio)

Osobliwy dom pani Peregrine (książka audio) - Ransom Riggs | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ransom Riggs
WYMIAR
9,51 MB
NAZWA PLIKU
Osobliwy dom pani Peregrine (książka audio).pdf
ISBN
1098801622380

OPIS

Osobliwy dom pani Peregrine to wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci.Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu. Czy Jakub zmierzy się z potworami ze swoich snów? Czy osobliwe dzieci ze starych fotografii pokazywanych przez dziadka naprawdę istniały? Co jest bajką, a co prawdą? Co jest faktem, a co urojeniem?Książkę przeczytał ceniony aktor i lektor Krzysztof Banaszyk.Na płycie zamieszczono również wszystkie niezwykłe fotografie z wydania książkowego.

Ekspolracja pozwala mu odkryć wiele ciekawych tajemnic. Natrafia na ruiny domu pani Peregrine i odkrywa przerażającą prawdę.

Sprawdź też inne audiobooki. Kupuj leganie, nie chomikuj. > Dla młodzieży > Fantasy > Osobliwy dom pani Peregrine.

POWIĄZANE KSIĄŻKI