Już mnie nie oszukasz (książka audio)

Już mnie nie oszukasz (książka audio) - Harlan Coben | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
5,82 MB
NAZWA PLIKU
Już mnie nie oszukasz (książka audio).pdf
ISBN
5872385264490

OPIS

Myślisz, że znasz prawdę. A prawda jest taka, ze nie wiesz nic.Co zrobisz, kiedy nie będziesz mógł zaufać nawet samemu sobie?Niełatwo złamać żołnierza, ale Maya Stern jest pewna, że popada w szaleństwo. Jej życie rozsypało się w gruzy wraz ze śmiercią ukochanej siostry Claire i męża, Joego. W snach krzyki zabijanych z jej rozkazu cywilów mieszają się z krzykami zamordowanego na jej oczach Joego. Na jawie Maya stara się pozszywać strzępki rodzinnego życia, ale jedyne, co robi, to niszczy wszystko, co pozostało. Kiedy wiec dwa tygodnie po pogrzebie na nagraniu z domowej kamery widzi Joego bawiącego się z ich córka, nie wie, czy może wierzyć własnym oczom. Zawsze ufała mężowi. Teraz nie może ufać nawet sobie. Ale przecież była świadkiem jego morderstwa... Jak ma wytłumaczyć to, co widzi?Ciemne sekrety i przerażające polowanie na prawdę w doskonałym thrillerzestworzonym przez wirtuoza zwrotów akcji, Harlana Cobena.Czyta: Filip KosiorCzas trwania: 10 godz. 13 min.

okładka miękka. 24,05 zł 34,90 zł Oszczędzasz 10,85 zł.

Biblioteka Akustyczna Już mnie nie oszukasz (Audiobook) Harlan Coben. Oprawa: Płyta CD: ISBN: 978-83-812-5135-8: EAN: 9788381251358: Wydawnictwo ... Już mnie nie oszukasz audiobook 2018 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI