Dziewczyna na karuzeli

Dziewczyna na karuzeli - Danya Kukafka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danya Kukafka
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna na karuzeli.pdf
ISBN
3221375461697

OPIS

Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy?Kiedy lubiana przez wszystkich uczennica Lucinda Hayes zostaje zamordowana, mieszkańcy małego miasteczka w Kolorado są zszokowani. Najbardziej dziwi to chłopaka, który kochał ją za mocno, koleżankę, która zazdrościła jej idealnego życia i policjanta wyznaczonego do zbadania sprawy. Cameron, Jade i Rus będą musieli zmierzyć się ze swoimi najmroczniejszymi tajemnicami, aby poznać prawdę i odzyskać spokój…Wspaniałe studium tożsamości pokazujące, jak cienka może być granica pomiędzy miłością a obsesją, podglądaniem a patrzeniem, prawdą a wspomnieniem.Niepokojący początek i niewiarygodne zakończenie, wyraziści i nietuzinkowi bohaterowie odmieńcy. Thriller trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Niezwykle udany debiut.Paula Hawkins, autorka powieści Dziewczyna w pociągu i Zapisane w wodzie

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Czarna Owca.

Video: 148455817 Pobierz to darmowe Zdjęcie dotyczące Dziewczyna Na Karuzeli i odkryj ponad 7 Miliona profesjonalnych zdjęć stockowych na Freepik Dziewczyna na karuzeli jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Video o Atrakcyjny dziewczyna bieg na karuzeli w sporta gym Strzelaj?cy w 4k. Video złożonej z bieg, karuzeli, dziewczyna - 148476814 Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy? Kiedy lubiana przez wszystkich uczennica Lucinda Hayes zostaje zamordowana, mieszkańcy małego miasteczka w Kolorado są zszokowani.

POWIĄZANE KSIĄŻKI