Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis

Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis - Chihiro Maruyama | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chihiro Maruyama
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis.pdf
ISBN
8564544337224

OPIS

Pierre, labiryntowy detektyw, wraca do gry!Pan X, znany też jako złodziej-widmo, nigdy się nie poddaje. Tym razem jednak jego zuchwała kradzież może pogrążyć w mrokach całe Labiryntopolis! Czy podejmiesz wyzwanie i pomożesz Pierre’owi, a także jego asystentce Carmen i labradorce Labie, w pościgu za złoczyńcą? Będziecie musieli pokonać wiele zdradliwych labiryntów, wspinając się po kolejnych piętrach Pałacu Chaosu – najwyższego wieżowca w mieście!IC4DESIGN to znany już na całym świecie zespół ilustratorski działający w Hiroszimie, a założony ponad piętnaście lat temu przez Hiro Kamigakiego. Artyści są laureatami wielu prestiżowych nagród, a do ich klientów należą „The New York Times”, Adobe Systems, „Newsweek” i Toyota.Chihiro Maruyama jest copywriterką i szkolną koleżanką Kamigakiego. Interesuje się odkrywaniem zapomnianej Japonii – podróżuje po maleńkich wyspach i najbardziej oddalonych zakątkach swojego kraju.

Tym razem jednak jego zuchwała kradzież może pogrążyć w mrokach ca Do tej pory ukazały się ,,Detektyw Pierre w labiryncie. Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu" (2016) oraz ,,Detektyw Pierre w labiryncie.

Na ratunek Labiryntopolis Pierre, labiryntowy detektyw, wraca do gry!Pan X, znany Czytaj więcej… Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis (Chihiro Maruyama).

POWIĄZANE KSIĄŻKI