Zapytaj astronautę

Zapytaj astronautę - Tim Peake | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tim Peake
WYMIAR
12,34 MB
NAZWA PLIKU
Zapytaj astronautę.pdf
ISBN
5829916456539

OPIS

Czy w kosmosie jest szybki internet? Kiedy człowiek postawi stopę na Marsie? Jak pachnie przestrzeń kosmiczna? Czy w stanie nieważkości da się korzystać z iPada? Czy każdy z nas może zostać astronautą?Czy zdarzyło ci się patrzeć w nocne niebo i zastanawiać się, jakie tajemnice może skrywać ogrom przestrzeni kosmicznej? Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak to jest być astronautą i patrzeć na Ziemię z góry?Wcale nie musisz aplikować o pracę w agencji kosmicznej, aby poznać odpowiedzi na te i setki innych pytań, na które w niniejszej książce odpowiada brytyjski astronauta, Tim Peake.Dzięki tej wspaniałej książce poczujesz się jak prawdziwy badacz kosmosu: usłyszysz ryk silników startującej w kosmos rakiety, zerkniesz w nocne niebo, by zobaczyć okrążającą Ziemię Międzynarodową Stację Kosmiczną i przekonasz się, jakie to jest podziwiać wschody i zachody słońca… 16 razy na dobę.Ten pełen pasji do nauki przewodnik po życiu w kosmosie zabierze cię w niezwykłą podróż w kosmos, pokaże tajniki pracy astronauty i odkryje cuda technologii kosmicznej stworzonej przez człowieka.Nie pozwól nikomu, aby powiedział ci, że nie możesz czegoś osiągnąć. – Tim Peake___O autorzeTim Peake – pilot i astronauta Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) pochodzący z Wielkiej Brytanii. W 2016 roku ukończył misję Principia, w trakcie której przez pół roku pracował na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Ekspedycji 46/47. Od lat jest ambasadorem brytyjskiej nauki i kariery w przestrzeni kosmicznej. Bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych i uczestniczy w spotkaniach, promując naukę i inżynierię wśród uczniów szkół.

Każde kolejne pytanie rozbudza naszą ciekawość do czerwoności, a co najbardziej istotne - odpowiedzi zaspokajają ją w pełni. „Zapytaj astronautę" stanowi dziś interesujące novum, które dzięki swojej konstrukcji jest zdecydowanie czymś więcej, niż zwykłym wywiadem. Odpowiedzi autora stanowią zbiór fascynujących opowieści o wszystkich etapach długotrwałej misji na niską orbitę okołoziemską, stanowią znacznie bogatsze źródło wiedzy od ... „Zapytaj astronautę" warta jest Twojej uwagi, nawet jak masz mało czasu.

Książka „Zapytaj astronautę" trafi do księgarni 16 marca. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI