Usłysz mnie

Usłysz mnie - Najwa Zebian | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Najwa Zebian
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Usłysz mnie.pdf
ISBN
7164476722692

OPIS

Ta książka mówi głosem tych, którzy kiedykolwiek czuli się niewysłuchani, źle traktowani, mylnie oceniani czy niedostrzegani."Usłysz mnie" to zapiski na temat życia widzianego oczami edukatorki, studentki oraz osoby, która doświadczyła większości życia w milczeniu. Ich autorka, Najwa Zebian, w wieku szesnastu lat przybyła z Libanu do Kanady i przekonała się, jak to jest, gdy los rzuca nas w miejsce, do którego nie przynależymy. Książka zawiera około 200 jednostronicowych wpisów stanowiących refleksje na temat rozmaitych kwestii, z jakimi stykamy się w codziennym życiu, takich jak miłość, przyjaźń, cierpienie, inspiracja, szacunek, serdeczność, motywacja, uczciwość, szczerość i wiele innych.W książce "Usłysz mnie" nie chodzi o zawarte w niej słowa, lecz o to, jaki użytek zrobi z nich czytelnik. Ta książka nie należy wyłącznie do mnie. Należy do każdego, kogo droga skrzyżowała się z moją. Gdyby moja podróż potoczyła się inaczej, niż się potoczyła, z każdą historią i z każdym szczegółem, nie byłabym dziś tą samą osobą, jaką jestem. Niech ta książka obdarzy głosem tych, którzy go potrzebują, niech stanie się ramieniem, na którym będą mogli się wypłakać ci, którzy potrzebują kogoś, kto by ich wysłuchał, niech będzie inspiracją dla tych, którzy potrzebują przypomnienia, jak wielką władzę mają nad własnym życiem.Do serca w tobie – nie bój się odczuwać.Do słońca w tobie – nie bój się promienieć.Do miłości w tobie – nie bój się zagoić.Do oceanu w tobie – nie bój się rozszaleć.Do ciszy w tobie – nie bój się przełamać.Najwa Zebian jest kanadyjską edukatorką pochodzenia libańskiego. Jej pasje twórcze ujawniły się już w młodym wieku, gdy zajęła się analizą arabskiej poezji i prozy. Przybyła do Kanady w wielu lat szesnastu i tutaj zdobyła wyższe wykształcenie. W 2011 roku została nauczycielką, a obecnie robi doktorat z przywództwa edukacyjnego.

"Usłysz mnie" to zapiski na temat życia widzianego oczami edukatorki, studentki oraz osoby, która doświadczyła większości życia w milczeniu. Usłysz mnie book. Read 425 reviews from the world's largest community for readers.

Ich autorka, Najwa Zebian, w ... Usłysz mnie - Najwa Zebian . już od 21,95 zł - od 21,95 zł, porównanie cen w 31 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI