Tarantula, Klops i Herkules

Tarantula, Klops i Herkules - Joanna Olech | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Olech
WYMIAR
10,28 MB
NAZWA PLIKU
Tarantula, Klops i Herkules.pdf
ISBN
2443550443457

OPIS

Witkowice – senna miejscowość, lato i grupa dzieciaków, które biorą udział w fascynującym śledztwie. Szukają autentycznego skarbu – kolekcji jaj Fabergé. Intryga zaczyna się od podmiany widokówek w miejscowym muzeum i rozwija się w aferę sięgającą czasów cara Mikołaja. Ta sprawa połączy Karola, rudego wrażliwca-informatyka, Tarantulę – sprytną i inteligentną fankę gotyku, Bellę – witkowicką piękność o nadzwyczajnej pamięci, Mietka – chłopaka z przeszłością i Herkulesa, psa, który swoje imię zawdzięcza bohaterowi powieści Agaty Christie – Herkulesowi Poirot.Podczas poszukiwań wpadają w naprawdę poważne tarapaty, które uczynią to lato najlepszym z możliwych.

Przygoda pierwsza. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Tarantula, Klops i Herkules od Joanna Olech możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kup teraz na Allegro.pl za 19,25 zł - Tarantula, Klops i Herkules z miasta Warszawa. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI