Słownik obrazkowy angielsko-polski

Słownik obrazkowy angielsko-polski - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Słownik obrazkowy angielsko-polski.pdf
ISBN
5533392351785

OPIS

Czy uczenie się słówek może być zabawą? Jak radzić sobie w obcym kraju bez znajomości języka? Z tym słownikiem obrazkowym i jedno, i drugie jest całkiem proste – wystarczy tylko wskazać palcem!- ponad 6000 haseł i zwrotów językowych oraz ponad 2400 kolorowych fotografii i ilustracji- tematyczny układ haseł- skorowidz wyrazów angielskich i polskichPo pobrania z Internetu program do nauki i wyszukiwania słówek

Zachęcam też do oglądania innych Angielski dla dzieci. Słownik obrazkowy to doskonały sposób na naukę angielskich słówek poprzez wciągającą zabawę.

Darmowy multimedialny słownik online (angielsko-polski i polsko-angielski) wraz z prawidłową wymową słówek, ... Słownik obrazkowy: nazwy instrumentów ... Słownik obrazkowy angielski na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI