Rzym i Watykan. Przewodnik ilustrowany

Rzym i Watykan. Przewodnik ilustrowany - Marcin Szyma | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Szyma
WYMIAR
7,77 MB
NAZWA PLIKU
Rzym i Watykan. Przewodnik ilustrowany.pdf
ISBN
6877665442723

OPIS

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach!Nie ma chyba bardziej wyjątkowego miasta niż Rzym. Jego unikalność zasadza się na współistnieniu w przestrzeni miejskiej świadectw burzliwej przeszłości starożytnej, światowej rangi pereł sztuki nowożytnej i symboli współczesnego prestiżu miasta. Wszystkie te zabytki osnute są magiczną aurą historii, która zapisała się w murach Wiecznego Miasta.

Ocena: 0 (0 głosów) 0.00 0 Jest lekki i poręczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik elegancki i przyjemny w użytkowaniu.

Podczas wyjazdu docenisz Opis: Rzym i Watykan [Przewodnik ilustrowany] - Szyma Marcin. Tutaj prowadzą wszystkie drogi, Wieczne Miasto czeka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI