Pierwszy śnieg. Cykl Harry Hole. Tom 7

Pierwszy śnieg. Cykl Harry Hole. Tom 7 - Jo Nesbo | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Pierwszy śnieg. Cykl Harry Hole. Tom 7.pdf
ISBN
1569003010050

OPIS

Jest listopad, w Oslo właśnie spadł pierwszy śnieg. Birte Becker po powrocie z pracy do domu chwali syna i męża za ulepienie bałwana w ogrodzie. Nie jest on jednak ich dziełem. Stają przy oknie - i widzą, że bałwan jest skierowany twarzą w stronę domu. Patrzy wprost na nich.W tym samym czasie komisarz Harry Hole otrzymuje anonimowy list podpisany "Bałwan". Zaczyna dostrzegać wspólne cechy dawnych, niewyjaśnionych spraw. Okazuje się, że wraz z pierwszymi oznakami zimy do gazet trafia informacja o nowym morderstwie. Ofiara jest zawsze zamężną kobietą, a jednocześnie w pobliżu miejsca zbrodni pojawia się bałwan. Wszystko wskazuje na to, że po Oslo i okolicach znów krąży seryjny zabójca.

Sprawdź! Społeczność . Ranking czytelników ; Oficjalne recenzje Seria Cykl z Harrym Hole - Jo Nesbo ...

Hole podejrzewa Waalera o związek ze śmiercią koleżanki-policjantki, Ellen Gjelten, ale wciąż nie ma na to dowodów. Plik J.N. P.S.01.zip na koncie użytkownika jareksm1 • folder Tom 7.

POWIĄZANE KSIĄŻKI