Panna z Monidła

Panna z Monidła - Iwona Czarkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Czarkowska
WYMIAR
5,21 MB
NAZWA PLIKU
Panna z Monidła.pdf
ISBN
2373525888477

OPIS

Ciąg dalszy przygód wesołej rozwódki Alicji!Alicja zgadza się zaopiekować domem swojej przyjaciółki na czas jej wyjazdu. Jednak co zrobić z Szymonem? Może to dobra okazja, żeby od siebie odpocząć? A może wprost przeciwnie?W ferworze przeprowadzki Alicji umyka informacja, którą miejscowe media publikują na czołówkach swoich serwisów. Ktoś włamał się do miejscowego muzeum i ukradł jeden z głównych eksponatów – obraz „Panna z Monidła”. Policjanci rozpoczynają śledztwo, które dziwnym trafem może doprowadzić ich wprost do domu, w którym teraz mieszka Alicja. Czyżby główna bohaterka, sama o tym nie wiedząc, stała się wspólniczką złodzieja?Będzie wesoło i będzie się działo!Alicja, wpadając w kolejne tarapaty, funduje czytelnikowi komedię pełną przezabawnych omyłek. Z przymrużeniem oka, z zaskakującym zakończeniem – bez uśmiechu ani rusz.Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Policjanci rozpoczynają śledztwo, które dziwnym trafem może doprowadzić ich wprost do domu, w którym teraz mieszka Alicja. ... Panna z Monidła.

Przeczytaj recenzję Panna z Monidła. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Panna z Monidła" utrzymana jest w tym samym stylu co poprzednia książka Iwony Czarkowskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI