Opowieści biblijne. Tom 25. Chrystus powróci! (książka + CD)

Opowieści biblijne. Tom 25. Chrystus powróci! (książka + CD) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,77 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści biblijne. Tom 25. Chrystus powróci! (książka + CD).pdf
ISBN
9674810056811

OPIS

Kto pierwszy opowiadał nam o Jezusie i uczył modlitwy do Anioła Stróża?Oczywiście Babcie i Mamy, mądre strażniczki tradycji i wiary.W kolekcji audiobooków „Opowieści biblijne” o Jezusie pięknie uczy Katarzyna Łaniewska. Prostym językiem i ciepłym głosem opowiada dzieciom o cudach, których dokonywał apostoł Piotr, i o adwencie – okresie przypominającym katolikom o ponownym przyjściu Pana.Każda książeczka to niezwykła przygoda, podczas której dzieci przenoszą się w odległe czasy, by poznać i zrozumieć nauczanie Chrystusa. Wspaniałe barwne rysunki i kolejne opowieści nowotestamentowe na płytach CD tworzą kolekcję, którą koniecznie musisz poznać.

Chrystus powróci (CD) Audiobook. Wydawca: New Media Concept; ... Opowieści biblijne.

Chrystus powróci! (książka + CD) Książka o Jezusie powinna znaleźć się na półce w każdym chrześcijańskim domu, parafii, czy w instytucjach publicznych. Nie starczy nam życia tutaj i w wieczności, by poznać całe życie Jezusa Chrystusa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI