Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Pełna profeska. Tom 9

Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Pełna profeska. Tom 9 - Allice Pantermüller | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Allice Pantermüller
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Pełna profeska. Tom 9.pdf
ISBN
2511728411755

OPIS

Seria w stylu niezapomnianych Dzienników cwaniaczka i Hani Humorek.Przezabawne zapiski jedenastoletniej Zuzy, która przeżywa niezwykłe przygody.Znakomite połączenie narracji z komiksem, zabawy z edukacją.Zośka i Sandra mają malutkiego braciszka! Wczoraj ich tata zjawił się w ich życiu z małym Eryczkiem jak grom z jasnego nieba. Chłopczyk ma już kilka ząbków i umie chodzić i jest słodki. Jasna sprawa, że Zuza pomoże swojej najlepszej przyjaciółce się nim opiekować - jakby nie było, na młodszych braciach zna się jak nikt!

Brak komentarzy . Dziewiąty tom uwielbianej przez dzieci Zuzy-Łobuzy! W przygotowaniu kolejne części. Kup teraz na Allegro.pl za 19,83 zł - Pełna profeska.

Znakomite połączenie narracji z komiksem, zabawy z edukacją. Zośka i ... Książka Pamiętnik Zuzy-Łobuzy Pełna profeska, pochodzi z wydawnictwa Jaguar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI