Mój przyjaciel Kaligula (książka audio)

Mój przyjaciel Kaligula (książka audio) - Jacek Piekara | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Piekara
WYMIAR
11,46 MB
NAZWA PLIKU
Mój przyjaciel Kaligula (książka audio).pdf
ISBN
7920396399818

OPIS

Oto piętnaście niezwykłych historii i piętnaście fascynujących światów!Zbiór wyjątkowych, świetnie napisanych opowiadań, które zabierają czytelnika w pełną emocji podróż po doskonałej literaturze. Od science-fiction, poprzez horror aż do współczesnych opowieści obyczajowych. Jacek Piekara stworzył nietuzinkowych bohaterów i umieścił ich w mistrzowsko wykreowanych światach - od starożytnego Rzymu, mocarstwowej Polski i współczesnej Ameryki, po obce planety oraz sam środek Piekła. Opowiadania te są jednocześnie wzruszające i okrutne, dramatyczne i zabawne. Od żadnego się nie oderwiecie...Czytają: Leszek Filipowicz, Tomasz Sobczak, Jakub Wieczorek, Janusz ZaduraCzas trwania: 14 godz. 40 min.

Tagi: Kup książkę Mój przyjaciel Kaligula. Książka na początku może wydawać się dość ciężka, czy zagmatwana, ale wraz z mijanymi stronami staje się coraz przejrzystsza. Mój przyjaciel Kaligula.

Krótsza struktura opowieści sprawia, że każdą z nich możemy skonsumować podczas jednego wieczornego posiedzenia z lampką wina, generalnego sprzątania domu czy kilkugodzinnej sesji z ulubioną grą strategiczną. Tytuł: Mój przyjaciel Kaligula. Autor: Jacek Piekara.

POWIĄZANE KSIĄŻKI