Vaterland

Vaterland - Robert Harris | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Harris
WYMIAR
11,66 MB
NAZWA PLIKU
Vaterland.pdf
ISBN
9618424418708

OPIS

WZNOWIENIE JEDNEJ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POWIEŚCI ROBERTA HARRISA, W KTÓREJ MISTRZ PROZY HISTORYCZNEJ TWORZY ALTERNATYWNĄ WERSJĘ RZECZYWISTOŚCI.Rok 1964. Nazistowskie Niemcy triumfują w Europie oraz Azji i przygotowują się do obchodów 75. urodzin Hitlera. Uwagę władz przykuwa jednak seria tajemniczych morderstw. Śledztwo prowadzi Xavier March, detektyw policji kryminalnej, wspierany przez amerykańską dziennikarkę. Prawda, którą odkryją, może obalić rządy i całkowicie zmienić bieg historii…Nelson Mandela w rozmowie z „Guardianem” nazwał Harrisa odpowiednikiem samego Alfreda Hitchcocka w dziedzinie literatury.

Harris wprowadza nas w wyimaginowany świat zwycięskiej III Rzeszy stopniowo. Na pierwszym planie jest inspektor Kriminalpolizei, Xavier March, i dochodzenie w sprawie znalezionych nad jeziorem zwłok.

1908 (9 mm) Karabin mauser wz. 1898 i karabinek Mauser wz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI