U-booty znów atakują

U-booty znów atakują - Wolfgang Luth | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wolfgang Luth
WYMIAR
4,38 MB
NAZWA PLIKU
U-booty znów atakują.pdf
ISBN
8407665849752

OPIS

Wydane w czasie wojny wspomnienia dwóch asów U-bootwaffe to kontrowersyjna książka, nie stroniąca od hitlerowskiej propagandy. To jednak także skarbnica wiedzy o życiu codziennym na U-boocie pokazująca niemal każdy aspekt służby na okręcie podwodnym. Książka przełamuje modną dzisiaj tezę, że U-bootwaffe stanowiło państwo w państwie, że dowódcy U-bootów wykonywali po prostu swoją robotę i nie byli zaangażowani w faszyzm. Publikowane wspomnienia obalają ten mit i pokazują, że i tam, jak w każdej dziedzinie życia w hitlerowskich Niemczech, dotarł faszyzm, i to w tej najgorszej formie – nienawiści do innych ludzi tylko dlatego, że stanowili inną nację.

W poniedziałek, 1 lutego, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju znów otrzymali zgłoszenie dotyczące prób wyłudzenia pieniędzy. Na szczęście żadna ze zgłaszających ten fakt osób nie dała się oszukać.

Dostępne 10+ sztuk 44,49 zł Zobacz dostępne formy płatności. Ilość: Product info / Cechy produktu ... Kup teraz na Allegro.pl za 38 zł - U-booty znów atakują Wolfgang Luth z miasta Tychy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI