Sto dni szczęścia

Sto dni szczęścia - Eva Woods | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eva Woods
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Sto dni szczęścia.pdf
ISBN
2609873895130

OPIS

Annie Hebden nie umie już mieć nadziei. Straciła wszystkich, których kochała. Odsunęła się od ludzi, zamknęła w bólu i rozpaczy. I wtedy poznaje barwną, promienną Polly, która stawia jej wyzwanie:W ciągu stu dni ma nauczyć się być szczęśliwa.„To proste – mówi. – Musisz po prostu każdego dnia zrobić coś, co sprawi ci przyjemność”.I jak huragan porywa ją w świat tańca w fontannie, jazdy kolejką górską, małych i dużych zwycięstw nad smutkiem. Jest zdecydowana udowodnić Annie, że i w jej życiu jest jeszcze miejsce na szczęście, przyjaźń, a nawet miłość. Bo Polly zbyt dobrze wie, że czas, jaki nam dano, jest zbyt krótki, by zmarnować choć jeden dzień…„Wierzę, że zawsze można znaleźć nadzieję, nawet w najgorszych chwilach życia” – mówi Eva Woods, której powieścią Sto dni szczęścia jeszcze przed brytyjską premierą zainteresowali się światowi wydawcy.Zostanie opublikowana w 14 krajach.

I wtedy poznaje barwną, promienną Polly, która stawia jej wyzwanie: W ciągu stu dni ma nauczyć się być szczęśliwa. To proste - mówi. Tag: Sto dni szczęścia Podsumowanie miesiąca: STYCZEŃ 2018.

Beata Moskwa,thievingbooks.blogspot.com Sto dni szczęścia to lektura, która uderza we wrażliwego czytelnika jak grom z jasnego nieba. Być może brzmi to nieco górnolotnie, ale w chwilach wielkiej smuty, kiedy dopada nas chandra, kiedy wydaje się, że gorzej być nie może, a za oknem na dokładkę roztopy, to proste przypomnienie o tym, co naprawdę ma znaczenie ma szansę ... Sto dni szczęścia - Eva Woods tylko w CDP.PL za 23,99 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI