Podziemne życie. W poszukiwaniu ukrytej biologii Ziemi, Marsa i innych planet

Podziemne życie. W poszukiwaniu ukrytej biologii Ziemi, Marsa i innych planet - Tullis C. Onstott | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tullis C. Onstott
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
Podziemne życie. W poszukiwaniu ukrytej biologii Ziemi, Marsa i innych planet.pdf
ISBN
4435850496024

OPIS

Nauka wciąż nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób na naszej planecie pojawiło się życie. Nie wiemy również, jakie warunki muszą być spełnione, by życie mogło powstać, w związku z czym poszukiwanie go poza Ziemią staje się trudnym wyzwaniem."Podziemne życie" zabiera czytelnika w podróż w głębiny skorupy ziemskiej, do świata niezwykłych żywych organizmów, które miliony lat temu skolonizowały to ekstremalne środowisko, a także świata badających je naukowców – geomikrobiologów, których odkrycia mogą nam pomóc w poszukiwaniach życia na innych planetach.Łącząc badania laboratoryjne z ekscytującą przygodą naukową, Tullis C. Onstott odkrywa przed nami egzotyczne formy życia, egzystujące w warunkach, w których jeszcze niedawno nikt nie spodziewałby się znaleźć biosfery. Wspólnie z autorem docieramy do absolutnych granic ziemskiego życia, gdzie naukowcy mają nadzieję znaleźć odpowiedź na pytanie o jego początki.Tullis C. Onstott jest profesorem nauk o Ziemi na Uniwersytecie Princeton. W 2007 r. magazyn "Time" umieścił go na liście stu najbardziej wpływowych naukowców na świecie.

Wydawnictwo: Prószyński Media ISBN: 9788381231152 Język oryginału: angielski Tłumacz: Andrzej Hołdys Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 552 Format: 14.2x20.2cm Oprawa: miękka Tytuł: Podziemne życie Podtytuł: W poszukiwaniu ukrytej biologii Ziemi, Marsa i innych planet Autor: Onstott Tullis C. Wydawnictwo: Prószyński Media ISBN: 9788381231152 Język oryginału: angielski Tłumacz: Andrzej Hołdys Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 552 Format: 14.2x20.2cm Oprawa: miękka EBook Podziemne życie - mobi, epub W poszukiwaniu ukrytej biologii Ziemi, Marsa i innych planet / Tullis C.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Nauka wciąż nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób na naszej planecie pojawiło się życie. Nie wiemy również, jakie warunki muszą być spełnione, by życie mogło powstać, w związku z czym poszukiwanie go poza Ziemią staje się trudnym wyzwaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI