Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO

Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO - Joachim Klang | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joachim Klang
WYMIAR
7,64 MB
NAZWA PLIKU
Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO.pdf
ISBN
2960207838659

OPIS

Ole Kirk Christiansen w 1949 roku wymyślił klocki LEGO i w ten sposób zapoczątkował coś absolutnie wyjątkowego. Dziś jego produkty zapewniają godziny świetnej zabawy tysiącom dzieciaków na całym świecie. Najlepsze modele są oceniane na specjalnych wystawach i często stanowią zupełnie niesamowite projekty. Z tych klocków można zbudować dosłownie wszystko! Również małe, psotne, zabawne i ulubione przez całe rodziny Minionki. Dzięki klockom LEGO Minionki mogą się zjawić właśnie u Ciebie!Jeśli lubisz LEGO i spodobał Ci się film o Minionkach, to trzymasz w ręku właściwą książeczkę. Dzięki niej poznasz tajniki projektowania i bez trudu poskładasz z klocków LEGO nawet skomplikowaną figurkę! Pracę ułatwią Ci szczegółowe instrukcje, rysunki i spisy potrzebnych elementów. Nawet jeśli w pierwszej chwili pomysł zbudowania Minionka z klocków LEGO wyda Ci się sporym wyzwaniem, po prostu spróbuj! Czeka Cię sporo odkryć i mnóstwo zabawy!Dzięki tej książeczce i klockom LEGO zbudujesz:MinionkaZłego MinionkaFeloniusa GruGrumobilhydrant „Papaya”...i wszystko, czego Minionki potrzebują do uratowania świata!LEGO — którego Minionka zbudujesz najpierw?Joachim Klang jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie budowania z klocków LEGO. O LEGO wie chyba wszystko! Zafascynował się tym we wczesnym dzieciństwie i do dziś nie zdołał wyrosnąć z tej pasji. Jest świetnie znany w społeczności tworzącej z klocków LEGO z uwagi na swój artystyczny styl i skłonność do eksperymentów. Zbudowane przez niego modele były wielokrotnie nagradzane, a jego książki o LEGO cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród małych budowniczych.

Z tych klocków można zbudować dosłownie wszystko! Minionki Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO. 13, 53 z ...

Z tych klocków można zbudować dosłownie wszystko! Również małe ... Minionki Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO | Klang Joachim | Helion. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Minionki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI