Jedwabne rękawiczki

Jedwabne rękawiczki - Renata Kosin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Kosin
WYMIAR
12,51 MB
NAZWA PLIKU
Jedwabne rękawiczki.pdf
ISBN
7566514982995

OPIS

Laura wiedzie spokojne życie na ostatnim piętrze przedwojennej warszawskiej kamienicy, gdzie mieszka wraz mężem i córkami. Czuje się tam szczęśliwa i bezpieczna, do czasu, gdy znajduje na podłodze salonu amarantowy koralik ze strzępkiem srebrnej nici. Intuicja podpowiada jej, że jest on ważny, podobnie jak zdjęcie dziewczynki z lalką ukryte za obwolutą starego albumu, listy wypchane strzępkami znalezionych pod podłogą papierzysk oraz jedwabna rękawiczka z wyhaftowanym tajemniczym symbolem.Chęć wyjaśnienia tajemnicy zaprowadzi Laurę do maleńkiego francuskiego miasteczka i domu z zamkniętymi okiennicami. Wewnątrz czekają na nią zarówno odpowiedzi, jak i nowe pytania.Powieść o tajemnicach przeszłości, i cenie jaką trzeba zapłacić za ich poznanie.

Do ciała Olejki do ciała Balsamy i masła Glinki i maski Pilingi do ciała Mydełka Mydła w kostce Mydła płynne Maści na mięśnie i stawy Maści na ból głowy i przeziębienie Kremy do rąk Do stóp Mehandi - henna do ciała ... Ręcznie malowany szal jedwabny 504/924. 139,00 zł.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! "Jedwabne rękawiczki to powieść zaskakująca. I to nie ze względu na wątki, coraz bardziej gmatwające całą, skomplikowaną historię rodziny Laury, ale z uwagi na zaskakujące i mocno uwiarygadniające całą opowieść zakończenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI