Jak czytać nowoczesne budynki. Przyspieszony kurs wiedzy o architekturze epoki nowoczesnej

Jak czytać nowoczesne budynki. Przyspieszony kurs wiedzy o architekturze epoki nowoczesnej - Will Jones | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Will Jones
WYMIAR
9,78 MB
NAZWA PLIKU
Jak czytać nowoczesne budynki. Przyspieszony kurs wiedzy o architekturze epoki nowoczesnej.pdf
ISBN
7494054189685

OPIS

Ten podręczny tomik jest niezastąpionym kieszonkowym przewodnikiem pomagającym zrozumieć architekturę epoki nowoczesnej. Pokazuje, jak historia nowoczesności zapisana jest w cegłach, betonie, stali i szkle oraz w jaki sposób nowoczesne budynki symbolizują ponad sto pięćdziesiąt lat nieustających innowacji i inspiracji.Oprowadzając czytelnika po nowoczesnej architekturze, prezentując jej najbardziej charakterystyczne i znaczące budynki, ten zaskakująco obszerny podręcznik pokazuje, jak rozpoznawać cechy charakterystyczne każdego stylu architektonicznego i dostrzegać je w otaczających nas budynkach. Omówione i poddane analizie zostały wszystkie główne kierunki architektury nowoczesnej, od art déco i Arts and Crafts przez styl międzynarodowy i modernizm do wzlotów i upadków współczesności. Przyglądając się uważnie najważniejszym elementom architektonicznym i ukrytym detalom budynków realizowanych w określonym stylu, dowiadujemy się, co jest istotne i gdzie tego szukać. To zarówno fascynująca historia architektury, jak i podręcznik uczący świadomie patrzeć i dostrzegać – lektura obowiązkowa dla każdego zainteresowanego tematem.

Okładka: Miękka. Data Premiery: 2018-02-01.

Przyspieszony kurs wiedzy o architekturze epoki nowoczesnej: Przekład: Anna Cichowicz: Tytuł oryginału: How to read modern buildings. A crash course in the architecture of the modern era: Liczba stron: 256: Format: 135 x 165 mm: Oprawa: miękka ze skrzydełkami: Rok wydania: 2018: ISBN: 978-83-213-5039-4 Ten podręczny tomik jest niezastąpionym kieszonkowym przewodnikiem pomagającym zrozumieć architekturę epoki nowoczesnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI