Jack Reacher: Zasady

Jack Reacher: Zasady - Lee Child | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
8,14 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: Zasady.pdf
ISBN
7659742711553

OPIS

MUST HAVE DLA FANÓW POWIEŚCI O PRZYGODACH JACKA REACHERA!Jestem człowiekiem z zasadami.Jeśli ludzie dają mi spokój, ja też daję im spokój.Jeśli nie, odpłacam im tym samym.Jack ReacherJEDYNA W SWOIM RODZAJU KSIĄŻKA ZBIERAJĄCA ZASADY JACKA REACHERA, BYŁEGO WOJSKOWEGO SAMOTNIE PRZEMIERZAJĄCEGO AMERYKĘ, BOHATERA BESTSELLEROWYCH KSIĄŻEK AUTORSTWA LEE CHILDA.Nie musisz łamać zasad, jeśli sam je ustalasz. Tak jak Jack Reacher, były wojskowy z tajemniczą przeszłością i jednym pragnieniem – sprawiedliwości. Nigdy nie zrezygnuje z dobrej bójki i kolejnego kubka kawy. Nigdy nie wiąże się z jakimś miejscem na dłużej niż kilka dni. Nie nosi przy sobie niczego, nawet dokumentów. Zawsze wychodzi cało z kłopotów.Teraz zasady najtwardszego z twardzieli, które odróżniają człowieka nie do pokonania od człowieka z ulicy, znajdują się w zasięgu ręki każdego czytelnika.Jack Reacher. Zasady to zbiór porad, ciekawostek i anegdot z bestsellerowych książek Lee Childa.

Informacja o cookies. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych.

Używany - dobry. Jack Reacher nigdy nie odpuszcza. W jego wykonaniu nawet przyjemna wędrówka po Maine może zamienić się w niebezpieczny pościg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI