Historia rzeczy codziennych

Historia rzeczy codziennych - Magdalena Kasprzak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Kasprzak
WYMIAR
5,64 MB
NAZWA PLIKU
Historia rzeczy codziennych.pdf
ISBN
9451721498906

OPIS

Pralka, telefon, telewizor, rower są z nami „od zawsze”. Warto czasami jeszcze raz spojrzeć na otaczające nas przedmioty jak na coś nowego. Sięgając po masło zobaczymy prześliczną centryfugę z jeszcze piękniejszą od niej wiejską gosposią, a wiążąc krawat pomyślimy o... wakacjach w ciepłej Chorwacji. Dzięki lekturze tej bogato ilustrowanej książki dowiemy się czy Mieszko I wrzucał swoje portki do pralki i dlaczego przeor Kordecki nie zadzwonił do Jana Kazimierza z prośbą o odsiecz?

Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach Katalog księgozbioru. Katalog księgozbioru Bibliografia regionalna Dokumenty Życia Społecznego Filtry: brak ... Krótka historia rzeczy codziennego użytku zagląda w życie prywatne przez mikroskop.

Warto czasami jeszcze raz spojrzeć na otaczające nas przedmioty jak na coś nowego. Pralka, telefon, telewizor, rower są z nami „od zawsze". Warto czasami jeszcze raz spojrzeć na O przedmiotach codziennego użytku zwykliśmy myśleć w kategoriach przydatności, ewentualnie gadżeciarstwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI