Zaginione Miasto Boga Małp

Zaginione Miasto Boga Małp - Douglas Preston | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Douglas Preston
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Zaginione Miasto Boga Małp.pdf
ISBN
7029211530638

OPIS

#1 bestseller New York Times’a i Wall Street Journal. Jedna z trzech najgłośniejszych książek non-fiction 2017 roku!Zapierająca dech historia pionierskiej ekspedycji w serce najbardziej niebezpiecznej dżungli świata w poszukiwaniu legendarnego przeklętego Białego Miasta.Lasy Mosquitii w Hondurasie to najgęstsza i najtrudniej dostępna dżungla świata, pełna jadowitych węży, jaguarów czy muchówek, roznoszących „biały trąd”. Właśnie tam miało istnieć legendarne Miasto Boga Małp, bogate i nagle opuszczone, jeszcze przed przybyciem konkwistadorów – wedle legendy przeklęte. Wieloletnie poszukiwania nie przyniosły rezultatów. W sukurs najnowszej ekspedycji, zorganizowanej przez nagrodzonego Emmy filmowca i odkrywcę Stevena Elkinsa, przyszła najnowocześniejsza technika, tzw. lidar, czyli laserowy skaning terenu, dzięki której udało się zlokalizować cel. Lecz to dopiero początek mrożącej krew w żyłach opowieści o garstce śmiałków, którzy postanowili tam dotrzeć i odkryć skarby, godne historii o Indianie Jonesie. Niezapomniana rzecz o „przygodzie życia” i wielka przygoda czytelnicza!

Szczegóły. #1 bestseller New York Times'a i Wall Street Journal.

Poczuj się jak Indiana Jones! Historia niesamowitej wyprawy w poszukiwaniu legendarnego Miasta Boga Małp. Czytaj wiecej. W Zaginione Miasto Boga Małp czytelnik wpada jak w najlepszą przygodową opowieść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI