Współczesna moc przesłania

Współczesna moc przesłania - Mateusz Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz "Dren" Puchalski
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Współczesna moc przesłania.pdf
ISBN
9672729395838

OPIS

Dwaj młodzi chłopcy, którzy wynieśli z domu wrażliwość i niezgodę na szerzące się społeczne zobojętnienie i brak zasad moralnych, szukają sposobów, by czynnie się im przeciwstawiać.Co wyniknie z ich pełnego pasji buntu? Jak potoczą się ich dalsze losy? Co zostanie z ich młodzieńczych ideałów w dorosłym życiu? Dramat w lapidarnej formie mówi o niepokojach, frustracjach młodego pokolenia, ale też o niezachwianej wierze przynajmniej części z nich w wartości nadrzędne, takie jak wolność, patriotyzm i moralność.Mateusz "Dren" Puchalski - słuchacz Akademii Multi Art na kierunku filmowym (reżyseria) w Krakowie. Jego marzeniem jest tworzenie szeroko rozumianej sztuki: muzyki, literatury i filmu. Mieszka na Podkarpaciu.

Myśli Mocy - Przesłania Światła dla Ciebie to książka, która powstała, by pomóc Ci odnaleźć siebie, odkryć swoje możliwości i przypomnieć sobie prawdy drzemiące w Twoim sercu. Zawiera pozytywny przekaz dobrych energii: nie poucza, ani nie krytykuje. Nasi Czytelnicy zwracają uwagę na fatalne warunki do jazdy na trasie Supraśl - Krynki.

Postawił sobie bardzo ambitny cel. Postanowił zarobić trochę pieniędzy, ale nie na nowe auto, nie na imprezy. 2 anielskie przesłania pełne mocy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI