Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo

Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo - Paweł Skóra | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Skóra
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo.pdf
ISBN
7835015721273

OPIS

Lubisz piłkę nożną, grasz z kolegami, a może nawet już trenujesz? Z pewnością więc wiesz, że najważniejsza jest technika indywidualna. Im lepiej będziesz panował nad piłką, tym większy osiągniesz sukces.Paweł Skóra to człowiek, którego piłka słucha bezwzględnie. Zostań jego uczniem i poznaj piłkarskie sztuczki, dzięki którym będziesz nie do zatrzymania.Pokonasz obronę, wypracujesz przewagę i dogodną sytuację do strzelenia bramki lub finezyjnej asysty.Obudź w sobie pasję i zostań mistrzem trików piłkarskich!Paweł Skóra - mistrz Polski, Europy i świata we freestyle footballu, jeden z prekursorów tego sportu w Polsce. Swoją pasją dzieli się z młodymi piłkarzami z całego świata.

Paweł Skóra to człowiek, którego piłka słucha bezwzględnie. Zostań jego uczniem i poznaj piłkarskie sztuczki, dzięki ... Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów.

Kup książkę Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo .

POWIĄZANE KSIĄŻKI