Odpocząć? TAK!

Odpocząć? TAK! - Eliza Głowinkowska-Domagała | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Głowinkowska-Domagała
WYMIAR
9,70 MB
NAZWA PLIKU
Odpocząć? TAK!.pdf
ISBN
4742778939546

OPIS

Zmęczenie, stres, spięcia i napięcia – wszystko to uprzykrza życie współczesnemu człowiekowi.Nic dziwnego, w końcu nasze szybkie czasy wymagają od ciebie coraz więcej, a ty sam jeszcze podnosisz sobie tę poprzeczkę. Aktywny oraz szybki styl życia przynosi ci wiele dobrego, ale jednocześnie niesie ze sobą sporo niepokojących zjawisk. Zadania do wykonania, obowiązki, powinności, spotkania, praca, dojazdy, planowanie, realizacja…Jeśli czujesz, że prawdopodobnie wpadłeś w pułapkę wiecznego działania, nakręcania samego siebie i że jesteś coraz bardziej i bardziej zmęczony… ta książka jest dla Ciebie!W książce prezentowane są proste metody na zmniejszenie ilości negatywnych i stresogennych bodźców występujących w życiu – takie, na które masz realny wpływ.Pokazane zostały sposoby na zaznanie prawdziwego odpoczynku – takiego, który przynosi korzyści dla całego organizmu, oraz zmianę nastawienia. Na co dzień i na urlopie.To książka o tym, jak:• zachować równowagę;• zadbać o własny komfort psychiczny;• nie zwariować w świecie pełnym chaosu, informacji, powinności, zadań, obowiązków, oczekiwań;• przypomnieć sobie, co znaczy odpoczywać i po prostu wyluzować się.Uczyń swoje życie prostszym!Postaw na proste rozwiązania. Dzięki temu dasz sobie szansę, żeby realnie odpocząć. I być szczęśliwszym człowiekiem. Dla siebie i dla innych…

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.

Data zakończenia 2020-04-14 - cena 18,08 zł Zmęczenie, stres, spięcia i napięcia - wszystko to uprzykrza życie współczesnemu człowiekowi. Nic dziwnego, w końcu nasze szybkie czasy wymagają od ciebie coraz więcej, a ty sam jeszcze podnosisz sobie tę poprzeczkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI