Kryminalna odyseja oraz inne szkice o czytaniu i pisaniu

Kryminalna odyseja oraz inne szkice o czytaniu i pisaniu - Wojciech Józef Burszta | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Józef Burszta
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
Kryminalna odyseja oraz inne szkice o czytaniu i pisaniu.pdf
ISBN
6254035532333

OPIS

Kryminalna odyseja oraz inne szkice o czytaniu i pisaniu Wojciecha J. Burszty i Mariusza Czubaja to książka-przygoda, obowiązkowa lektura dla kulturoznawców, literaturoznawców, medioznawców, wszystkich pochłoniętych sprawami współczesnej humanistyki. Z pewnością znajdzie swoich czytelników – nie tylko ze względu na nazwiska dwóch znakomitych autorów. Rzecz traktuje przecież o sprawach najwyższej wagi – przyjemności czytania i jej konsekwencjach. […] Książka podejmuje ważkie zagadnienia związane z przemianami współczesnej kultury i cywilizacji. Są wśród nich – oprócz wzmiankowanych już kwestii statusu książki i czytania – problemy socjologii odbioru, recepcji, czytelniczej mody, pytania o pokrewieństwo między dyskursem naukowym a narracją literacką, namysł nad szeroko pojętą kulturą popularną.Prof. Sławomir Buryła

Przeczytaj recenzję Kryminalna odyseja oraz inne szkice o czytaniu i pisaniu. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Kryminalna odyseja oraz inne szkice o czytaniu i pisaniu / OFICYNKA - Burszta Wojciech J.

Rzecz o czytaniu i pisaniu to książka o literaturze kryminalnej, przed dekadą ledwie raczkującej w Polsce, dzisiaj wielkim terytorium nieustającej produkcji literackiej setek autorów i autorów znad Wisły, którzy na księgarskich półkach rywalizują z uznanymi sławami i debiutantami z Europy i świata. Kryminalne tsunami jest faktem i póki co nie widać oznak ... $18.99 - Kryminalna odyseja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI