Kiedy myślę, że śpię

Kiedy myślę, że śpię - Zbigniew Lipiński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Lipiński
WYMIAR
6,53 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy myślę, że śpię.pdf
ISBN
2276217977969

OPIS

Po przeczytaniu tej książki dowiesz się:• Dlaczego i w jaki sposób możesz zacząć żyć na obrotach, takich, które ledwie pamiętasz z wcześniejszych lat?• Jak możesz poczuć energię życiową, która będzie rozsadzać Cię od wewnątrz, zamiast powodować zapadanie się do wewnątrz?• Co takiego męczy Ciebie i Twoje otoczenie w nocy?• Co przy bezdechu zagraża Twojemu zdrowiu oraz jak temu czemuś uniemożliwić szkodzenie Twojemu organizmowi i przy okazji Twoim bliskim także?• Czym leczymy bezdech i jakie są, według mojej wiedzy, wady i zalety poszczególnych metod leczenia?• Poznasz przykłady z życia leczących się już osób, które podjęły decyzje o zakupie aparatu CPAP i bez niego „nie wyobrażają sobie już funkcjonowania na co dzień”.W książce Autor wyjaśnił również wiele terminów dotyczących terapii na bezdech, w miarę możliwości, z pominięciem języka zarezerwowanego dla personelu medycznego.Zbigniew Lipiński – rehabilitant i handlowiec. Od ponad 10 lat specjalizuje się w doborze aparatów CPAP oraz szkoleniu z zakresu ich obsługi. Jego pasją jest zdrowy sen i wszystkie zagadnienia z nim związane. Prowadzi także stronę internetową poświęconą praktycznym aspektom terapii w bezdechu sennym: www.bezdech.net

Jego pas, Kiedy myślę, że śpię..., Księgarnia PWN Katowice zaprasza Kiedy myślę, że śpię... - sprawdź opinie i opis produktu.

Od ponad 10 lat specjalizuje się w doborze aparatów CPAP oraz szkoleniu z zakresu ich obsługi. Jego pasją jest zdrowy sen i wszystkie zagadnienia z nim związane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI