Chłopak z Katynia

Chłopak z Katynia - Jerzy A. Wlazło | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy A. Wlazło
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
Chłopak z Katynia.pdf
ISBN
6890700729232

OPIS

WOJNA OPOWIEDZIANA Z NIEZWYKŁEGO PUNKTU WIDZENIAPasjonująca opowieść o wojennych losach ostatniego żyjącego Polaka – Henryka Truszczyńskiego, bezpośredniego świadka odkrycia polskich grobów w Katyniu.Rok 1942, Henryk Troszczyński znajduje się w grupie Polaków wysłanych przez Niemców na Wschód na przymusowe roboty w okolice Katynia. Opowieść Jerzego Wlazły przytacza dramatyczne losy człowieka, przez którego życie przetoczył się walec historii. Bogato ilustrowana archiwalnymi materiałami opowieść Henryka Troszczyńskiego to także fascynująca opowieść o przedwojennej Warszawie i brutalnym świecie Woli, której obrazy przywodzą na myśl powieść „Król” Szczepana Twardocha.

Wlazło w naszym sklepie. Opis: Chłopak z Katynia - Wlazło Jerzy A. WOJNA OPOWIEDZIANA Z NIEZWYKŁEGO PUNKTU WIDZENIA Pasjonująca opowieść o wojennych losach ostatniego żyjącego Polaka bezpośredniego świadka odkrycia polskich grobów w Katyniu.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI